Čas na serveru 05:10:44

Josef Bino
Horské hřebeny

Id: 66302

Horské hřebeny

  •  / Horské hřebeny / Josef Bino

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1013x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600