Čas na serveru 15:53:19

Josef Bino
Vlčí máky

Id: 191802

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Josef Bino
  •  / Vlčí máky / Josef Bino
  •  / Vlčí máky / Josef Bino

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

2 200