Čas na serveru 15:35:46

Josef Bino
Zátiší

Id: 70903

Zátiší

  •  / Zátiší / Josef Bino
  •  / Zátiší / Josef Bino
  •  / Zátiší / Josef Bino

olej/karton, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:
1 200

2 900