Čas na serveru 05:32:32

Josef Bolf
Z Cyklu obličeje

Id: 341202

Z Cyklu obličeje

  •  / Z Cyklu obličeje / Josef Bolf

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr cca 29 x 41,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno v kazetě

zobrazeno: 15271x

Vyvolávací cena:

23 000