Čas na serveru 11:12:27

Josef Brož
Benátky

Id: 38907

Benátky

  •  / Benátky / Josef Brož
  •  / Benátky / Josef Brož
  •  / Benátky / Josef Brož

pastel/papír, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1504x

Vyvolávací cena:

12.7.2016, 22:20:00

22.6.2016 12:51 1 500 Kč