Čas na serveru 07:16:38

Josef Brož
Bretagne

Id: 2077

Bretagne

  •  / Bretagne / Josef Brož
  •  / Bretagne / Josef Brož
  •  / Bretagne / Josef Brož

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 1935, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena:

3 600