Čas na serveru 07:25:41

Josef Brož
Cesta za humny

Id: 10706

Cesta za humny

  •  / Cesta za humny / Josef Brož

nesignováno, olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně včetně popisu, autorsky rámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2053x

Vyvolávací cena:

4 600