Čas na serveru 06:54:33

Josef Brož
Španělská cesta

Id: 204215

Španělská cesta

  •  / Španělská cesta / Josef Brož

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:

1 600