Čas na serveru 01:29:34

Josef Brož
Španělská cesta

Id: 204215

Španělská cesta

  •  / Španělská cesta / Josef Brož

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 133x

Vyvolávací cena:

2019,10-1,07,19,34,00
( 7.10.2019, 19:34:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

12.9.2019 21:32 1 500 Kč