Čas na serveru 06:47:24

Josef Čapek
Chudá žena

Id: 110001

Chudá žena

  •  / Chudá žena / Josef Čapek
  •  / Chudá žena / Josef Čapek
  •  / Chudá žena / Josef Čapek

dřevoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 3023x

Vyvolávací cena:

29 000