Čas na serveru 05:14:46

Josef Čapek
Děti pod lampou

Id: 356304

Děti pod lampou

  •  / Děti pod lampou / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla dr. Pavla Pečinková: Grafika, str. 241, pod číslem KG 81

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena:

24 000