Čas na serveru 03:56:45

Josef Čapek
Die Dirne/Nevěstka

Id: 1569

Die Dirne/Nevěstka

  •  / Die Dirne/Nevěstka / Josef Čapek

ručně kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 66 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:
7 000

8 000