Čas na serveru 09:41:08

Josef Čapek
Dívčí kubistická hlava

Id: 335703

Dívčí kubistická hlava

  •  / Dívčí kubistická hlava / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 m, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla Pavla Pečinková: Grafika, str. 239, pod číslem KG 78

zobrazeno: 8462x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 32

Příhozy: 129