Čas na serveru 01:43:21

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 454303

Harmonikář

  •  / Harmonikář / Josef Čapek
  •  / Harmonikář / Josef Čapek
  •  / Harmonikář / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

26 003

Příhozy: 61