Čas na serveru 05:25:58

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 36302

Harmonikář

  •  / Harmonikář / Josef Čapek
  •  / Harmonikář / Josef Čapek

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda

zobrazeno: 2103x

Vyvolávací cena:

9 500