Čas na serveru 04:45:34

Josef Čapek
Herec II.

Id: 148301

Herec II.

  •  / Herec II. / Josef Čapek
  •  / Herec II. / Josef Čapek
  •  / Herec II. / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 146, str. 267 od PhDr. P. Pečínkové

zobrazeno: 3304x

Vyvolávací cena:

27 100

Příhozy: 55