Čas na serveru 15:21:59

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

Holubička

  •  / Holubička / Josef Čapek
  •  / Holubička / Josef Čapek
  •  / Holubička / Josef Čapek

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

zobrazeno: 4329x

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Příhozy: 72