Čas na serveru 04:40:15

Josef Čapek
Klaun

Id: 95302

Klaun

  •  / Klaun / Josef Čapek
  •  / Klaun / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1901x

Vyvolávací cena:

6 000