Čas na serveru 13:09:49

Josef Čapek
Klečící žebrák

Id: 177302

Klečící žebrák

  •  / Klečící žebrák / Josef Čapek

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4251x

Vyvolávací cena:
1 800

26 000