Čas na serveru 04:17:48

Josef Čapek
Masky

Id: 155901

Masky

  •  / Masky / Josef Čapek
  •  / Masky / Josef Čapek
  •  / Masky / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 28, str. 219 od PhDr. P. Pečínkové

zobrazeno: 2735x

Vyvolávací cena:

38 005