Čas na serveru 05:10:13

Josef Čapek
Muž s kloboukem

Id: 167006

Muž s kloboukem

  •  / Muž s kloboukem / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 26, str. 218 od PhDr. P. Pečínkové

zobrazeno: 3104x

Vyvolávací cena:

23 300