Čas na serveru 03:24:30

Josef Čapek
Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“

Id: 87904

Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“

  •  / Náčrtek k obrazu „Dvě ženy“ / Josef Čapek

tužka/papír, velikost listu 7,5 x 6 cm, signováno tuží vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3428x

Vyvolávací cena:

10 900