Čas na serveru 23:28:56

Josef Čapek
Námořník

Id: 77102

Námořník

  •  / Námořník / Josef Čapek
  •  / Námořník / Josef Čapek
  •  / Námořník / Josef Čapek

linořez/papír, rozměr ve výřezu 25 x 12,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7634x

Vyvolávací cena:

9 500