Čas na serveru 08:00:53

Josef Čapek
Podoba z biografu

Id: 348101

Podoba z biografu

  •  / Podoba z biografu / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla: PHDr. Pavla Pečinková, Grafika, str. 239, pod číslem KG 79

zobrazeno: 3879x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 86