Čas na serveru 11:45:26

Josef Čapek
Pohled na vesničku

Id: 31608

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / Josef Čapek

tužka/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 11234x

Vyvolávací cena:

28 000