Čas na serveru 05:15:32

Josef Čapek
Prodavač kohoutků

Id: 87903

Prodavač kohoutků

  •  / Prodavač kohoutků / Josef Čapek

linoryt/papír, velikost tisku 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9922x

Vyvolávací cena:

9 500