Čas na serveru 18:56:59

Josef Čapek
Snopy

Id: 27602

Snopy

  •  / Snopy / Josef Čapek
  •  / Snopy / Josef Čapek
  •  / Snopy / Josef Čapek

tužka/papír, velikost listu 11 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3383x

Vyvolávací cena:

30 000