Čas na serveru 03:31:06

Josef Čapek
Stavba sněhuláka

Id: 12504

Stavba sněhuláka

  •  / Stavba sněhuláka / Josef Čapek

ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5148x

Vyvolávací cena:
500

13 499