Čas na serveru 04:47:59

Josef Čapek
Stavba sněhuláka

Id: 17401

Stavba sněhuláka

  •  / Stavba sněhuláka / Josef Čapek

ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:
500

3 100