Čas na serveru 03:52:36

Josef Čapek
Toaleta

Id: 356501

Toaleta

  •  / Toaleta / Josef Čapek
  •  / Toaleta / Josef Čapek
  •  / Toaleta / Josef Čapek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1976x

Vyvolávací cena:

52 000

Účastníci: 18

Příhozy: 54