Čas na serveru 07:10:48

Josef Čapek
Žebrající děti

Id: 207504

Žebrající děti

  •  / Žebrající děti / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1625x

Vyvolávací cena:
2 800