Čas na serveru 16:38:57

Josef Cerman
Rybářská bárka

Id: 17101

Rybářská bárka

  •  / Rybářská bárka / Josef Cerman

olej/plátno, rozmměr 41 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2809x

Vyvolávací cena:
1 200

18 500