Čas na serveru 07:59:43

Josef Dobrowsky
Bílé stavení

Id: 324805

Bílé stavení

  •  / Bílé stavení / Josef Dobrowsky

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3208x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 63