Čas na serveru 10:41:20

Josef Dobrowsky
Letní nálada

Id: 54001

Letní nálada

  •  / Letní nálada / Josef Dobrowsky

olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:

24.11.2016, 21:00:00

24.11.2016 20:56 4 500 Kč