Čas na serveru 11:29:50

Josef Dobrowsky
Portrét

Id: 131508

Portrét

  •  / Portrét / Josef Dobrowsky
  •  / Portrét / Josef Dobrowsky
  •  / Portrét / Josef Dobrowsky

olej/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 38, paspartováno, rámováno, lokálně otřená malba

zobrazeno: 459x

Vyvolávací cena:

10 500