Čas na serveru 23:29:53

Josef Douba
Na kraji lesa

Id: 298104

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Josef Douba

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr malby 50 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno v ploše, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 319x

Vyvolávací cena:
2 800