Čas na serveru 23:59:23

Josef Douba
U vína

Id: 330901

U vína

  •  / U vína / Josef Douba
  •  / U vína / Josef Douba
  •  / U vína / Josef Douba
  •  / U vína / Josef Douba
  •  / U vína / Josef Douba

olej/plátno, rozměr 47 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 578x

Vyvolávací cena:

24 000