Čas na serveru 09:25:36

Josef Drha
Krajina u Komárova

Id: 308816

Krajina u Komárova

  •  / Krajina u Komárova / Josef Drha

olej/karton, rozměr 15,5 x 42 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1174x

Vyvolávací cena:
1 200