Čas na serveru 03:33:49

Josef Dvořák
Kameničky

Id: 115103

Kameničky

  •  / Kameničky / Josef Dvořák
  •  / Kameničky / Josef Dvořák
  •  / Kameničky / Josef Dvořák

olej/karton, rozměr 38 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 1946, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 3672x

Vyvolávací cena:
2 600

5 100