Čas na serveru 15:44:05

Josef Farský
Houbařské zátiší

Id: 2417

Houbařské zátiší

  •  / Houbařské zátiší / Josef  Farský

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena:
1 100

2 422