Čas na serveru 14:04:25

Josef Ferdinand Hetteš
Flašinetář

Id: 193661

Flašinetář

  •  / Flašinetář / Josef Ferdinand Hetteš

kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz uveden ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rozměrově nesedící rám

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

4 100