Čas na serveru 02:15:52

Josef Ferdinand Hetteš
Konvolut devíti kusů

Id: 130413

Konvolut devíti kusů

  •  / Konvolut devíti kusů / Josef Ferdinand Hetteš

kombinovaná technika/kvaš/kresba/papír, velikost listů od 22,3 x 14,3 cm do 25,5 x 15,3 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

3 900