Čas na serveru 21:37:21

Josef Ferdinand Hetteš
Portrét

Id: 334804

Portrét

  •  / Portrét / Josef Ferdinand Hetteš

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 27 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní razítko, malba poškozena viz foto, značně poškozený rám

zobrazeno: 679x

Vyvolávací cena:

1 700