Čas na serveru 06:01:29

Josef Ferdinand Hetteš
V podloubí

Id: 276107

V podloubí

  •  / V podloubí / Josef Ferdinand Hetteš

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 309x

Vyvolávací cena:

2020,12-1,07,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu