Čas na serveru 16:58:12

Josef Ferdinand Hetteš
V podloubí

Id: 276107

V podloubí

  •  / V podloubí / Josef Ferdinand Hetteš

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1352x

Vyvolávací cena: