Čas na serveru 15:56:24

Josef Fiala
Akt

Id: 166801

Akt

  •  / Akt / Josef Fiala
  •  / Akt / Josef Fiala
  •  / Akt / Josef Fiala

olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2286x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 63