Čas na serveru 16:56:08

Josef Fiala
Chaloupka na podzim

Id: 73002

Chaloupka na podzim

  •  / Chaloupka na podzim / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:

11 500