Čas na serveru 03:10:15

Josef Fiala
Husopaska

Id: 1507

Husopaska

  •  / Husopaska / Josef Fiala
  •  / Husopaska / Josef Fiala
  •  / Husopaska / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4185x

Vyvolávací cena:

3 800