Čas na serveru 17:56:58

Josef Fiala
Na houbách

Id: 229801

Na houbách

  •  / Na houbách / Josef Fiala
  •  / Na houbách / Josef Fiala
  •  / Na houbách / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, stav viz foto, novodobě rámováno

zobrazeno: 2829x

Vyvolávací cena:

12 000