Čas na serveru 23:17:24

Josef Fiala
Na palouku

Id: 1732

Na palouku

  •  / Na palouku / Josef Fiala
  •  / Na palouku / Josef Fiala
  •  / Na palouku / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno uprostřed dole, napnuto na novém blindrámu, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:
1 700

10 228