Čas na serveru 19:06:33

Josef Fiala
Na pastvě

Id: 287402

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef Fiala
  •  / Na pastvě / Josef Fiala
  •  / Na pastvě / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7256x

Vyvolávací cena:
2 200

24 500

Příhozy: 57