Čas na serveru 16:00:10

Josef Fiala
Na pastvu

Id: 356903

Na pastvu

  •  / Na pastvu / Josef Fiala
  •  / Na pastvu / Josef Fiala
  •  / Na pastvu / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1208x

Vyvolávací cena:

10 500